GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Telif Hakkı ve Sorumluluklar

Bu ilkeler Online İstanbul Teknoloji Mert KARAAĞAÇ tarafından telif hakkı ve sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır
www.adananotebook.com web sitesi içeriğindeki tüm materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, resim, işaret, program ve sair fikir ürünleri telif hakları Online İstanbul Teknoloji Mert KARAAĞAÇ ‘a aittir. Firmamız bu haklarına herhangi bir sınırlandırma getirmemiştir ancak kaynak gösterilerek kullanılırlarsa emeğe de saygı gösterilmiş olur. Bu site içerisinde satışı yapılan ürünlere ait bilgi, resim, özellik vs her türlü içerik firmamız tarafından oluşturulmuş veya derlenmiştir. İstenildiği şekilde kullanılabilirler. Kaynak gösterilerek kullanılması emeğe saygı ifadesi olur.

Reklam Dağıtımları

Online İstanbul Teknoloji Mert KARAAĞAÇ tarafından yapılan reklam dağıtım ilkeleri.
a- Site İçi Reklam : Site içinde gösterimi yapılan her türlü reklam Online İstanbul Teknoloji Mert KARAAĞAÇ insiyatifindedir. Site içi reklam yayınlarında satışı yapılan ürünler, markalar ve her türlü ilgili materyaller genel marka ve ürün yapısı bozulmadan herhangi bir izin alınmaya gerek duyulmaksızın yapılır. Bu reklam yayınları yalnızca satışı desteklemek amacıyla yapılmaktadır. Marka veya ürün üzerindeki hak sahibi yalnızca yapı bozulması halinde veya kötü niyetli kullanım tespit etmişse reklam yayınının durdurulması veya düzeltilmesi talebinde bulunabilir. Hak veya tazminat talebinde bulunulamaz.
b- Eposta Dağıtımları : Site müşterilerimize yapılan eposta reklamları yalnızca posta listesi üyelerine yapılır. İçerisinde bir çok ürün veya marka içeren reklam dağıtımı yapılabileceği gibi tek bir ürün veya marka reklamı dağıtılabilir. Tek bir ürün veya marka dağıtımları özel anlaşmalar çerçevesinde yapılır. Yapılan reklam dağıtımlarında, dağıtımı yapılacak reklam içeriğini belirleme yetkisi Online İstanbul Teknoloji Mert KARAAĞAÇ ‘a aittir. Yalnızca özel anlaşmalarda ortak proje geliştirilir.

Bilgi Paylaşımı

Online İstanbul Teknoloji Mert KARAAĞAÇ  tarafından bilgileriniz sizin rızanız olmadan veya kanuni zorunluluk doğmadan üçüncü şahıslara verilmez.
a- Bilgi Birleştirilmesi : Web sitemize üye olan kullanıcılara ait bilgiler ticari bir amaç için, para karşılığı veya her hangi bir karşılık olmaksızın üçüncü şahıslara verilmez. Ancak üçüncü şahıslardan alınan bilgiler firmamızdaki bilgilerle birleştirilebilir. Birleştirilme sonrası rızası olmayan kullanıcılar firmamızdan yalnızca silme talebinde bulunabilir. Hak talep edemez, dava açamaz, bilgilerin alındığı kanal hakkında bilgi isteyemez. Silme Online İstanbul Teknoloji Mert KARAAĞAÇ anında yanıt vermekle yükümlüdür.
b- Zorunlu Bilgi Aktarımı : Yetkili kurum, kuruluş ve adli merciiler tarafından yazılı bir belge ibrazı halinde bilgileriniz bu belgeyi ibraz edene verilebilir. Verilebilecek bilgiler son kayıtlı bilgilerin yanında arşiv bilgilerini de içerebilir. Kullanıcı herhangi bir hak talep etme, karşı dava açma veya itirazda bulunma hakkına sahip değildir.
c- Bilgi Kullanımı : Sitemizde bulunan kullanıcı bilgileri gerektiği durumlarda resmi işlemler için kullanılacaktır.

İrtibat Bilgileri

Ünvanı : Online İstanbul Teknoloji Mert KARAAĞAÇ

Adres : Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:9 H. Rıfat Paşa Mahallesi, Halil, Yüzer Havuz Sk. No:1, 34384 Şişli/İstanbul

Telefon :0212 221 22 31

Yorum Bırak

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed