2006 yılının son çeyreğinde ticari hayata merhaba diyen Bin-Yapı Bilgisayar Ltd.Şti. Notebook tamiri, Tablet Tamiri, teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri ile birlikte teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kaliteli hizmet ve dürüst satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi hedefleyen Bin-Yapı Bilgisayar, 2013 yılı son çeyreğinde Notebook Yedek Parçalarında Toptan hizmet vererek uzun vadede yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir.

Firmamız Merkezi ve 2 şubesi ile Adana ve çevre illerde eksikliği duyulan özellikle notebook, netbook, tablet ve desktop cihazların tamir bakım yedek parça ve Özellikle tablet yedek parçaları (Dokunmatik Paneller ve Lcd Paneller) kontrol ve satış işlerini yapmaktadır.
Notebook tamirinde uzman ekibimiz Cihazınıza en düşük maliyetle en uygun çözümü sunmaktadır.Teknik servisimizde her marka ve model için garantili tamir, bakım onarım ve upgrade hizmeti vernekteyiz.

2013 Yılında değişen piyasa şartlarına karşın firmamız arızalı ürün ve yedek parça satışlarında Gönderi ve arıza geri dönüşlerinde anlaşmalı kargo firmamızla gönderilerinin ücretlerini karşılayarak kendine ve sattığı ürünlerin kalitesine ne kadar güvendiğini göstermektedir.

Bin-Yapı Ltd. Şti. Adana Ticaret Odası 51800 sicil numarasında kayıtlı bulunmakta, Seyhan Vergi Dairesi1750411328 sicil numaralı Kurumlar Vergisi mükellefi olup satışını yaptığımız tüm ürünler faturamız ile Tüketici Kanunları gereğince garanti altındadır.

Hizmetlerimiz

  • Notebook ve Tablet Pc Yedek Parçaları Toptan Satışı
  • Notebook Tamiri
  • Tablet Pc Tamiri  ( Dokunmatik Panel Satış ve Montajı )
  • Lcd Monitör Tamiri
  • Projeksiyon Cihaz Tamiri

Yorum Bırak

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed